logo-swarzedz
bip

Kobylnica

 Adres: Świetlica w Kobylnicy, ul. Poznańska 4

Prowadzące:

1. Agnieszka Nobik

2. Anna Kaczorowska

3. Alicja Meyza

Ad 1. AGNIESZKA NOBIK - Osoba będąca zawsze blisko sceny. Nie wyobraża sobie życia pozbawionego dźwięków. Współpracuje z Agencją Artystyczną „Rytm” w Poznaniu.
Od marca 2012 roku całą swoją energię oraz wrażliwość muzyczną przekazuje dzieciakom i młodzieży z Kobylnicy. W krótkim okresie pracy dzieciaki zdobyły wyróżnienie na XVII  Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki „Wygraj Sukces” oraz zaprezentowały się na swarzędzkiej scenie podczas festynu z okazji Dnia Dziecka.
Trudno podważyć teorię, że w naszej Gminie żyje wiele utalentowanych dzieciaków.
Wielu czeka na odkrycie.
Profilowane działania: Zajęcia muzyczne
Termin zajęć: Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 17.00 do 19.00.  Są bezpłatne  i zapewne są doskonałą alternatywą dla wszystkich osób, których nie stać na prywatne lekcje u Edyty Górniak.
Zapraszamy zatem wszystkie te osoby, które mają ochotę wyruszyć w podróż muzyczną, wzbogacić swoją osobowość oraz zarazić się nową pasją na zajęcia zespołu wokalnego pod kierunkiem pani Agnieszki Nobik do świetlicy w Kobylnicy.

 

Ad 2. ANNA KACZOROWSKA –  z zamiłowania plastyk, współpracuje z Agencją Artystyczną Rytm w  „Tęczowej Jaskini” jako „Balonowa Wróżka”,  która potrafi wyczarować z balonów najdziwniejsze postaci z bajek dla dzieci.
Doświadczenie w pracy z dziećmi oraz  wielka pasja do plastyki i twórczości artystycznej.  
Zajęcia plastyczne w świetlicy są zajęciami edukacji  plastyczno – artystycznej dla dzieci. Dają możliwość kształtowania i rozwijania twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości, poznanie różnych technik plastycznych, a przede wszystkim wiary we własne siły, oraz wzbogacić kontakt ze sztuką i jej twórcami.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci  pragnących rozwijać swoje zainteresowania i zamiłowania do twórczości artystycznej.
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godz. 17.oo do 19.00 w świetlicy w Kobylnicy.
Wszystkie chętne dzieci z terenu Kobylnicy i okolicznych miejscowości zapraszamy na zajęcia.

Ad 3. ALICJA MEYZA - Prowadzone przeze mnie zajęcia to dziecięca schola działająca przy parafii św. Krzyża, do której należą dzieci z Gruszczyna, Kobylnicy oraz Janikowa. Na spotkaniach dzieci najczęściej uczą się nowych pieśni, wykonują prace plastyczne (niedawno odbyły się warsztaty fotografii otworkowej), niekiedy wyjeżdżamy razem m.in. do kina w celu integracji zespołu.

Zajęcia odbywają się w soboty (11:45 - 13:45) oraz niedziele (10:45 - ok. 12:45)

 

Poniżej parę zdjęć z zajęć plastycznych prowadzonych przez animatorkę Annę Kaczorowską:

kobylnica 9

kobylnica 10

kobylnica 12

kobylnica 7

kobylnica 6

kobylnica 5

kobylnica 4

kobylnica 3

kobylnica 1kobylnica 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony