logo-swarzedz
bip

Strona GłównaSekcjeSekcja Tańca

Sekcja Tańca

zdj DamianaInformujemy, że od stycznia 2017 roku ruszy całkiem nowa odsłona sekcji tańca!!!

Zajęcia poprowadzą nowi instruktorzy:
Damian Jackowiak - poprowadzi grupę dzieci powyżej 8 lat
Julia Bruderek - poprowadzi grupę dzieci 4-5 lat i 6-7 lat.


DAMIAN JACKOWIAK - prekursor i promotor tańca STREET DANCE w Polsce, tancerz i choreograf BORN TO DANCE OD 2002. Damian OLDMAN Jackowiak obecnie specjalizuje się w stylach popping i dancehall. Tańczy od 1998. W pierwszej edycji YOU CAN DANCE otrzymał bilet do Paryża. Obecnie wykładowca na kierunku taniec na AWF Poznań. W 2013 roku był nominowany do nagrody DANCEJA na Jamajce w kategorii best male dancer. Współpracuje także z biurem promocji DHQ Polska oraz co roku daje show na Mistrzostwach DANCEHALL QUEEN POLSKA. Reprezentował Polskę na European DANCEHALL KING 2013 w Rotterdamie. Przez wszystkie lata swojej kariery brał udział w licznych pokazach na terenie Polski i Europy. Brał udział w programach TV (Dzień Dobry TVN, WTK, TVP2). Główny trener Szkoły Tańca BORN TO DANCE, grup profesjonalnych jak i początkujących. Od początku swej kariery wyszkolił setki tancerzy w stylach hip-hop, popping, locking, breakdance i dancehall.
Najważniejsze osiągnięcia: II miejsce w kategorii popping na Warsaw Challenge 2008, II miejsce popping Wirująca Strefa 2005, II miejsce rap solo Rytm Ulicy 2004, II miejsce rap formacje Rytm Ulicy 2000, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w kategorii popping, uczestnik EUROPE DANCEHALL KING 2013 ROTTERDAM, I miejsce na Dancehall Challenge 2011, I miejsce na BRUK OUT 2011 DANCEHALL KING CONTEST w Czechach.

Julia 2JULIA BRUDEREK - Szkolona w Akademii Mistrzostwa Sportowego instruktorka tańca hip hop oraz choreograf. W ciągu ostatnich dwóch lat tańczyła w naszej najstarszej grupie Fat Fish Crew w Ośrodku Kultury, wcześniej przez parę lat w Dance Force w Poznaniu. Dziewczyna wciąż się rozwija jeżdżąc na warsztaty i szkoląc się u najlepszych tancerzy w Polsce i nie tylko. Od stycznia 2017r. poprowadzi zajęcia dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w wieku od 4-7 lat. Świetna zabawa gwarantowana!
Zapisy pod nr telefonu (61) 65 10 219

 

 

 
Początek strony